Zapraszamy firmy do skorzystania z naszego zajazdu w celu zorganizowania imprezy integracyjnej dla pracowników.

Nietuzinkowy klimat naszej stadniny pozwala na organizacje szerokiego wachlarza imprez integracyjnych dla firm. 4,5 hektara wokół naszej stadniny, a także przylegające tereny leśne i łąki – pozwalają na nieograniczone wykorzystanie przestrzeni do zorganizowania imprez plenerowych, koncertów, bankietów, dyskotek, balów, różnorodnych biesiad, pikników, grilli czy kolacji przy ognisku. Impreza może się odbyć na świeżym powietrzu lub w naszej restauracji.

Jej wnętrze w doskonały sposób służy organizacji imprezy integracyjnej i daje możliwość kontynuowania zabawy tanecznej aż do rana. Wystrój wnętrza łączy ze sobą piękno tradycyjnych rozwiązań. Sala restauracyjna została niedawno ROZBUDOWANA i cechuje się teraz idealną cyrkulacją powietrza oraz właściwą akustyką. Dzięki temu idealnie nadaje się do zorganizowania konkursu karaoke dla imprezowiczów.

Impreza firmowa w Modrzewiu to zabawa do rana

i wspomnienia do końca życia.

Oferujemy szeroki wachlarz różnego rodzaju zabaw sportowych, gier integracyjnych, pokazów, występów artystycznych i innych atrakcji. Zdrowa sportowa rywalizacja, w której nie ma przegranych, a grunt to dobra zabawa, pozwala zintegrować każdy zespół. Proponujemy jazdy konne  wędkowanie, rajdy konne

Organizowane przez nas imprezy motywacyjne to atrakcje, które zachęcają do działania i pracy w grupie. Połączenie niezapomnianej zabawy i nauki wielu wartości to idealne rozwiązanie, aby polepszyć wyniki zespołu. Na tle niepowtarzalnej flory i fauny organizujemy imprezy firmowe, plenerowe oraz integracyjne, które pozostawią pozytywne wrażenia w pamięci uczestników. Już dziś zorganizuj imprezę integracyjną w formie obóz jeździecki ,obozy młodzieżowe w stadninie koni,obóz jeździecki,obóz jeździecki dla dorosłych,obóz jeździecki zachodniopomorskie.

Zajazd i Restauracja nad Stawem to gwarancja

realizacji imprezy na najwyższym poziomie.

Jesteśmy elastyczni pod względem wyboru przysmaków dla naszych gości. Możemy zaoferować zarówno kuchnię staropolską jak i wykwintne smaki z całego świata. Profesjonalna obsługa kelnerska i bogato wyposażony drink bar.
Oryginalny wystrój sali, taras nad wodą i otoczenie należące do obszaru Natura 2000 to najlepsza gwarancja tego, że tak właśnie będzie.

Masz pytanie lub chcesz zarezerwować nasz zajazd na imprezę? Napisz do nas…

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości