Wnętrze w doskonały sposób służy organizacji imprez okolicznościowych i ze względu na parkiet, daje możliwość kontynuowania zabaw tanecznych do rana. Wystrój wnętrza łączy ze sobą piękno tradycyjnych rozwiązań. Nasza sala została niedawno rozbudowana i cechuje się teraz idealną cyrkulacją powietrza oraz właściwą akustyką. Jesteśmy elastyczni pod względem wyboru przysmaków dla naszych gości.

Szczycimy się własną wędzarnią, gdzie na życzenie klienta możemy zadbać o przygotowanie rybki, która trafi na stół prosto z naszego stawu. Wędzimy także szynki oraz wędliny. Dla lepszego smaku sugerujemy możliwość zjedzenia posiłku na tarasie z widokiem na przyrodę. Ostrzegamy, porcje są zdrowe.

Dla naszych gości uszczęśliwienia, zapewniamy możliwość wędzenia.

Karp, pstrąg, szczupak z naszej wędzarni, wszystkich gości wykarmi.

Dla uszczęśliwienia każdej miny, wędzimy też kiełbaskę i inne wędliny.

 

Zapach ogniska kojąco wpływa na nasze nosy i żołądki. Zachęcamy podczas pobytu do skosztowania grillowanych potraw. W letni wieczór pobyt na naszym tarasie nad stawem z pewnością uprzyjemni Państwu skosztowanie naszych dań prosto z grilla 🙂

Dla miłośników mięska i grillowania, polecamy do zjadania

Karkóweczkę czy szaszłyczek, prosto z ognia smakołyczek

Chętnie zorganizujemy każdą imprezę okolicznościową. Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni. Dysponujemy piękną, przestronną salą w której możemy zorganizować imprezę nawet na 150 gości. Do dyspozycji gości jest również taras z widokiem na staw, na którym można odpocząć w trakcie imprezy i odetchnąć świeżym powietrzem.

Czytaj więcej…

Zapraszamy firmy do skorzystania z naszego zajazdu w celu zorganizowania imprezy integracyjnej dla pracowników. Impreza firmowa w Modrzewiu to zabawa do rana i wspomnienia do końca życia. Oryginalny wystrój sali, taras nad wodą i otoczenie należące do obszaru Natura 2000 to najlepsza gwarancja tego, że tak właśnie będzie.

Czytaj więcej…