Nasza działalność jest wynikiem wieloletniej tradycji rodzinnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie. W ciągu 22 lat funkcjonowania, nasz zajazd stał się rozpoznawany w regionie oraz wśród wielu miłośników z całego kraju. Organizowane przez nas obozy jeździeckie cechują się profesjonalnym oraz skrupulatnym podejściem z naciskiem na zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom. Jesteśmy odpowiedzialnym i w pełni wyposażonym ośrodkiem jeździeckim, w którym Twoje dziecko może przeżyć niesamowitą przygodę – z dala od zgiełku miasta w bliskim kontakcie z naturą.

Zajazd i Restauracja nad Stawem znajduje się na obszarze Natura 2000,

czyli terenie objętym szczególną ochroną przyrody.

Od zawsze chciałam zajmować się końmi. Mój mąż życzył sobie, by ośrodek zbudować w pobliżu wody. Przyjeżdżając do Modrzewia po raz pierwszy, decyzja była natychmiastowa – tutaj będziemy spełniać swoje marzenia.

Na początku było puste pole, staw i tylko jedno drzewo. Zaczęło się od jednego konia, ale wiedziałam, że za chwilę pojawi się całe stado, i tak jest do dziś. Teraz „Zajazd i Restauracja Nad Stawem”, to miejsce pełne miłości do zwierząt, gdzie spełniamy nie tylko własne marzenia, ale także naszych gości.

Tradycja przechodzi z pokolenia na pokolenie, ponieważ wrodzoną pasję do koni przejęły nasze córki. Rozpoczęliśmy dwudziesty rok naszej działalności. Stworzyliśmy ciepłe miejsce, które odwiedzającym pozwala poczuć się jak w drugim, nieco większym domu.

Jeśli tęsknisz za szumem drzew, ciszą i spokojem, a widok otulonego słońcem stawu pomaga Tobie się zrelaksować, to mogę tylko powiedzieć:
– Witamy w naszych progach 🙂

Zajazd i Restauracja nad Stawem oraz ośrodek jeździecki położony jest około 30 km od Szczecina, 150 km od Berlina i 3 km od Goleniowa w miejscowości Modrzewie. Stadnina szczecin to doskonałe miejsce na pobyt rodzinny bądź zorganizowany pobyt wypoczynkowy dla grup. Nasz ośrodek idealnie sprawdza się podczas imprez firmowych jak i spotkań integracyjnych.
Prowadzimy nauki jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a latem prowadzimy obozy konne. Na terenie zajazdu znajduje się 1 hektarowy zarybiony staw, miejsce na ognisko, grill oraz plac zabaw dla dzieci.

Oferujemy:

  • komfortowe warunki i doskonałą kuchnię,
  • zakwaterowanie w pokojach 3, 4, 6 osobowych z osobnymi łazienkami,
  • wyżywienie obejmuje śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację,
  • trampolina (w sezonie letnim)
  • obóz konny dla dorosłych
  • obozy jeździeckie