Chętnie zorganizujemy każdą imprezę okolicznościową.

Ośrodek położony jest w NATURA 2000

Organizujemy:

  • przyjęcia weselne
  • przyjęcia komunijne
  • przyjęcia z okazji chrztu
  • przyjęcia urodzinowe i imieninowe
  • przyjęcia jubileuszowe
  • przyjęcia bez okazji 🙂

Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni. Dysponujemy piękną, przestronną salą w której możemy zorganizować imprezę  na 150  osób .  Do dyspozycji gości są  2 tarasy z widokiem na staw, na którym można odpocząć w trakcie imprezy i odetchnąć świeżym powietrzem.

Wesele w naszym ośrodku na długo pozostanie

miłym wspomnieniem dla Młodej Pary oraz ich weselnych gości.

Ślub w naszym ośrodku na długo pozostanie miłym wspomnieniem dla Młodej Pary oraz ich weselnych gości. Parkiet pomieści najbardziej roztańczonych weselników, a stoły udźwigną wszystkie przysmaki. Akustyka sali zadba, by dźwięk orkiestry dotarł do każdego ucha. Wesele w Modrzewiu to zabawa do rana i wspomnienia do końca życia.

Dla każdej pary ten jedyny w swoim rodzaju dzień, w którym zgodne „tak“ oznacza spełnienie wspólnych marzeń, pozostaje na zawsze w pamięci. Dlatego na Ślub i Wesele szukamy miejsca gdzie na pewno spełnią się oczekiwania, że dzień ten będzie piękny i wyjątkowy. Choć trendy i mody w stylach wesel się zmieniają, to jednak największa część par decyduje się na ceremonię i przyjęcie jak najbardziej tradycyjne i romantyczne.

Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni. Dysponujemy piękną, przestronną salą w której możemy zorganizować wesele nawet na 150 osób. Do dyspozycji gości są 2 tarasy z widokiem na staw, na którym można zorganizować zaślubiny.

Masz pytanie lub chcesz zarezerwować nasz zajazd na imprezę? Napisz do nas…

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości