Wielkanoc w siodle !
27.03-02.04.2024
Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na Wielkanocny obóz jeździecki do Modrzewia – przeżyj z nami niesamowitą przygodę z jazdą konną oraz innymi atrakcjami !
Wielkanoc to bez wątpienia czas odrodzenia: przyroda zaczyna się budzić z zimowego snu, słońce grzeje coraz mocniej, a resztki śniegu znikają w zapomnieniu…
Jest kolorowo, radośnie, pachnąco i bardzo świątecznie…!
Zapraszamy do celebrowania tego szczególnego czasu na organizowanym przez nas obozie konnym w Modrzewiu. Ciekawe zajęcia, komfortowe warunki, kontakt z przyrodą i końmi oraz przepiękna okolica sprawią, że pobyt w Modrzewiu będzie wyjątkowym przeżyciem.
Posiadamy 3 profesjonalne ujeżdżalnie do jazdy konnej. Oferujemy wnikliwą analizę poziomu zaawansowania i indywidualne podejście do uczestnika obozu pod okiem doświadczonego instruktora Polskiego Związku Jeździeckiego. Jazda konna dla zaawansowanych. Treningi skoków przez przeszkody oraz ujeżdżania na naszych spokojnych koniach.
Dla uczestników obozu jeździeckiego zaplanowaliśmy :
– Codziennie dwie jazdy konne pod okiem doświadczonych instruktorów.
– Zajęcia tematyczne dotyczący koni, ich życia i hodowli
– Jazdy indywidualne lub grupowe
– Szkolenie BHP dotyczące opieki nad koniem
– Zapewniona opieka instruktorska
– Przygotowanie do zawodów jeździeckich i brązowej oraz srebrnej odznaki jeździeckiej
– Nocleg w pokojach 3,4,5,6,7, osobowych
– Pasjonujące gry, zabawy i konkursy
I wiele  więcej… 🙂
Istnieje możliwość wykupienia indywidualnych treningów: skoki przez przeszkody, ujeżdżanie konia oraz przy cwałowania własnym koniem.